Zgłoś incydent
Zgłoś incydent

CFP Secure 2021
22 czerwca 2021 | CERT Polska | #secure, #cfp

Rozpoczynamy poszukiwanie prelegentów na tegoroczną edycję konferencji SECURE. Należysz do ludzi, którzy cenią sobie ciężką pracę i mierzenie się z wyzwaniami? Chcesz spotkać podobnych sobie zapaleńców, podzielić się wynikami pracy, poszukać inspiracji lub partnerów do wspólnych przedsięwzięć? To wszystko znajdziesz w październiku na naszej konferencji!

Zapraszamy do współtworzenia agendy 25. edycji konferencji SECURE, która odbędzie się w formule online 19-20 października 2021 r.

Kto może aplikować?

W tym roku przewidzieliśmy cztery ścieżki tematyczne:

  • Hardcore

Ścieżka techniczna przeznaczona na zagadnienia specjalistyczne na poziomie zaawansowanym i bardzo zaawansowanym. Za przegląd zgłoszeń w tym tracku odpowiadają eksperci CERT Polska, na co dzień zajmujący się inżynierią wsteczną, analizą protkołów komunikacji, poszukiwaniem podatności czy analizą zagrożeń.

  • Kierownik zamieszania (Menedżerska)

Ścieżka dla tych, którzy zarządzają bezpieczeństwem, odpowiadają za budżety, rekrutacje ekspertów ICT oraz zarządzanie zespołami. Za przegląd zgłoszeń w tym tracku odpowiadają sprawdzeni w boju członkowie kadry kierowniczej CERT Polska i dyrekcji NASK.

  • Cyber dla każdego (Main track)

Tematy dla wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętym “cyberem” i chcą wiedzieć coś więcej. Wiedza na przystępnym poziomie – zawsze od praktyków, którzy tematy prelekcji znają z doświadczenia, a nie z lektur. Za przegląd zgłoszeń w tym tracku odpowiadają eksperci CERT Polska oraz Zespołu Analiz Strategicznych i Wpływu Nowoczesnych Technologii NASK.

  • Polityka i regulacje (Policy)

Cyberbezpieczeństwo w ujęciu strategicznym, prawnym i politycznym. Ścieżka związana z wyzwaniami dotyczącymi wpływu nowoczesnych technologii, dezinformacji, certyfikacji ICT czy sztucznej inteligencji na funkcjonowanie obywateli i państwa. Za przegląd zgłoszeń w tym tracku odpowiadają eksperci NASK: Krzysztof Silicki, Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa i Innowacji, Wiceprzewodniczący Zarządu ENISA, członkowie Zespołu Analiz Strategicznych i Wpływu Nowoczesnych Technologii oraz eksperci CERT Polska.

Gdzie wysłać zgłoszenie?

Zgłoszenie wyślij przez: https://easychair.org/conferences/?conf=secure2021.

Czekamy do 09.08.2021. W tytule podaj nazwę tracka, na który składasz aplikację.

W wiadomości prześlij nam:

  • Tytuł prezentacji
  • Abstrakt na ok. 300 słów opisujący planowaną treść prezentacji
  • Język prezentacji (polski lub angielski)
  • Linki do wcześniejszych wystąpień (nagrania) – jeśli są 🙂
Udostępnij: