Zgłoś incydent
Zgłoś incydent

Rejestracja na SECURE 2012 ruszyła!

Secure 2012
Uruchomiona została rejestracja na Konferencję SECURE 2012. Organizatorzy – NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska szybką rejestrację premiują wysokimi rabatami:

30% do końca czerwca
20% do końca lipca

 
Zapraszamy! www.secure.edu.pl

SECURE jest coroczną konferencją poświęconą w całości bezpieczeństwu teleinformatycznemu i adresowaną do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.


SECURE 2012 odbędzie się 23-24 października w nowej, atrakcyjnej lokalizacji – Centrum Nauki Kopernik na warszawskim Powiślu. Podobnie jak w ubiegłym roku, na uczestników czekać będzie bogaty i różnorodny program, o którego merytoryczny poziom dba zespół CERT Polska. W trzech równoległych sesjach nie zabraknie zarówno analiz technicznych, opisów przypadków, jak i mocno osadzonych w praktyce zagadnień prawnych. Wśród prezentacji technicznych pojawią się między innymi tematy związane z bezpieczeństwem nowych funkcji HTML5 (Robert McArdle z TrendMicro Europe oraz Krzysztof Kotowicz z Securing), aplikacji mobilnych (Kenneth van Wyk z KRvW Associates) czy złośliwego oprogramowania (CERT Polska). O praktycznych aspektach rozwiązań prawnych stosowanych w Internecie opowiedzą prelegenci znani z poprzedniej edycji: Michał Kluska i Grzegorz Wanio (Olesiński i Wspólnicy) oraz Adam Haertle (UPC). Wśród prelegentów pojawią się także Jose Nazario (Arbor Networks), Cory Altheide (Google), Rafał Rohoziński (The SecDev Group) oraz Dave Monnier (Team Cymru). Informacje o kolejnych prelegentach wkrótce!

Secure 2012Dzień przed konferencją, 22 października, odbędą się warsztaty SECURE Hands-on. Jest to impreza ciesząca się dużą popularnością od 2010 roku, gdy stała się stałym elementem towarzyszącym SECURE’owi. Tradycyjnie, dwa warsztaty poprowadzone zostaną przez specjalistów z CERT Polska – jeden z nich poświęcony będzie praktycznym metodom wykrywania ataków w sieci, drugi natomiast skupi się na zagrożeniach dla klientów bankowości elektronicznej. Pojawi się także warsztat dedykowany praktykom tworzącym aplikacje mobilne – z zagrożeniami na platformie iOS uczestnikom pomoże zmierzyć się Kenneth van Wyk.

Zachęcamy do regularnego śledzenia profilu konferencji na portalu facebook oraz strony www.secure.edu.pl. Będziemy tam ogłaszać kolejnych prelegentów, partnerów oraz konkursy. Z całą pewnością czeka jeszcze wiele niespodzianek, tym bardziej, że w tym roku SECURE obchodzi okrągły szesnasty (0x10) jubileusz 😉 .

Udostępnij: